Mobil Çözümlerimiz

Oxsit Mobil Çözümleri

Bir Adım Önde Olmanızı Sağlayan Çözümler Geliştiriyoruz.

Kurumsal şirketlerin mobil hayata kolayca adım atabilmesi için strateji oluşturan Oxsit, sektördeki deneyimini müşterilerinin başarısı için kullanmaktadır. Mobil uygulama pazarında önemli bir deneyime sahip olan Oxsit, hazırladığı güncel uygulamalarla müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar baştan uca rehberlik eden Oxsit, proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanarak, mobil projelerde yapılandırma, tasarlama, geliştirme ve uygulamaya geçirme aşamalarının tümünü müşterilerine sunmaktadır.
Müşterilerinin her zaman pazarın bir adım önünde yer almasını sağlayacak çözümler geliştiren Oxsit, kurumlara sunduğu özel uygulamalarıyla öne çıkmaktadır. Müşterilerinin;
  • En uygun platform ya da platformları seçmesi,
  • Karşılaştığı güçlüklere en uygum çözümleri getirmesi,
  • Marka kimliği ile en iyi görünüm ve tutarlılığı yaratması için destek vermektedir.
Mobil Arayüz Tasarımı
Deneyimli UX/UI tasarım uzmanlarıyla müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen Oxsit, ürünlerinin kalite ve farklı tasarımlarıyla, piyasadaki rakiplerinden ayrışmasını kolaylaştırmaktadır. Müşteri odaklı tasarım uygulamaları ve yaratıcılığını ortaya çıkartan Oxsit, bilgi mimarisi ve arayüz tasarım uzmanlığını kullanarak, son kullanıcıların ürün ile etkileşimini iyileştiren, benzersiz, sezgisel ve kullanımı kolay arayüzler oluşturmaktadır.
Mobil Uygulama Çözümleri Oxsit, iOS, Android, Windows 8 ve diğerlerinde kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyetini ortaya koymaktadır.